Пряма трансляція на
Останні випуски

Рада запропонувала Кабміну створити Міністерство у справах ветеранів

- Читать новость на русском

Верховна Рада підтримала постанову про звернення до уряду з пропозицією створити Міністерство України у справах ветеранів. На думку обранців, такий орган має забезпечити централізоване формування та реалізацію державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни.

За цю постанову проголосували 241 народний депутат. Щоправда, рішення підтримали лише з другої спроби, під час першого голосування нардепам забракло 10 голосів (216 "за").

Читайте також: Страшні цифри: в Інституті нацпам'яті оприлюднили дані про загиблих військових на Донбасі

Загалом станом на січень 2018 року в Україні було понад 324 тисячі учасників АТО, які вже отримали статус "учасник бойових дій".

Як йдеться в документі, метою є "створення дієвого механізму реалізації ветеранами війни, в тому числі із числа учасників антитерористичної операції, членів сімей загиблих таких осіб наданих їм державних соціальних гарантій шляхом створення цілісної державної системи з одним державним органом на чолі – Міністерством України у справах ветеранів".

Читайте також: Самогубства в армії: Гриценко назвав головні причини небойових втрат ЗСУ

За словами авторів постанови, розгалужена система органів державної влади, які опікується питаннями соціального захисту учасників АТО та членів сімей загиблих військових, призводить до "бюрократичного хаосу".

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі