Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко в ефірі Першого національного телеканалу, передає "Інфтерфакс — Україна".

"У мене просте питання до суддів Апеляційного суду, які винесли це рішення. Їх, напевно, треба просто відправити разом з інкасаторами або співробітниками Державної казначейської служби на непідконтрольну України територію, щоб вони туди відвезли гроші для виплати пенсій, — тоді яке б рішення вони прийняли?", — зазначив глава Мін'юсту.

Він також підкреслив, що наразі не стоїть питання про те, що українська влада не хоче виплачувати відповідні кошти громадянам.

Читайте також: Донецькі пенсіонери отримали пенсії у рублях

"Ці гроші акумульовані, щоб виплатити їх нашим громадянам, які переїжджають з підконтрольної терористам території, або після звільнення цих територій", — пояснив міністр.

"Приймати такі рішення, коли ти сидиш в теплому кабінеті Апеляційного суду, та давати доручення співробітникам казначейства або держбанку (а, до слова, кілька співробітників були вбиті ще минулого року, коли везли гроші, ризикуючи своїм життям) — це популізм", — підкреслив Петренко.

Нагадаємо, 2 квітня Кабінет Міністрів України отримав зобов'язання відновити виплату пенсій на окупованій території Донбасу і навіть виплатити пенсіонерам заборгованість. Таке рішення прийняв Київський апеляційний адміністративний суд.