Як йдеться у офіційному звіті ОБСЄ, 5 березня було виявлено щонайменше 12 танків неподалік підконтрольного "ДНР" Донецька і двох, ймовірно, танків або самохідних гаубиць поблизу Софіївки (колишня Карло-Марксове, 40 км на північний схід від Донецька), розташованих там з порушенням відповідних ліній відведення.

За лініями відведення, але за межами місць зберігання за даними повітряного спостереження 5 березня виявлено 64 танки в підконтрольному бойовикам селі Тернове (57 км на схід від Донецька).

Також місія зафіксувала наявність бойових броньованих машин і зенітної установки в зоні безпеки. У непідконтрольних урядові районах 5 березня члени патруля Місії бачили 2 зенітні установки (ЗУ-23, 23 мм) неподалік селища Молодіжне (63 км на північний захід від Луганська),
– йдеться в повідомленні ОБСЄ.

6 березня спостерігачі зафіксували 2 командно-штабні броньовані машини в підконтрольній "ЛНР" частині Золотого і дві БМП-1 неподалік Луганська.

На основі даних повітряного спостереження 5 березня виявлено одну броньовану машину неподалік смт. Бойківське (кол. Тельманове, 67 км на південний схід від Донецька), 12 броньованих машин неподалік с. Безіменне (30 км на схід від Маріуполя) і 40 броньованих машин неподалік Донецька.

Читайте також: Спецслужби терористів "ЛНР" готують провокації проти ОБСЄ

До слова, під час візиту у США міністр закордонних справ Павло Клімкін розповів, скільки російської зброї перебуває на території України.

У той же час у Росії не вбачають жодних порушень в постачанні зброї бойовикам на Донбас.