Пряма трансляція на
Останні випуски

Мітинг у Росії "Він нам не цар": кількість затриманих перевалила за тисячу людей

У суботу, 5 травня, у багатьох російських містах відбувся мітинг "Він нам не цар", після якого затримали 1200 людей. Половину з них силовики затримали у Москві.

Про це у прямому ефірі 24 Каналу заявив кореспондент Ігор Матюпатенко, який перебуває у Росії.

Читайте також: У Москві на мітингу проти "царя Путіна" затримали Навального

Нагадаємо, раніше повідомляли про 587 затриманих під час мітингу. Зокрема, з фото та відео, опублікованих у соцмережах, видно, що російські правоохоронці не гребували застосовувати дубинки при розгоні активістів.

За словами кореспондента, вже можна говорити про закінчення антипутінської акції. Мітингувальники були витіснені ОМОНом в різні частини Пушкінської площі у Москві, але продовжили мітинг у центрі в іншому місці. Зокрема, вони йшли по Тверській і скандували "Він нам не цар", "Геть Путіна!".

Також Матюпатенко зауважив, що більшість людей, які вийшли 5 травня на протести у Москві, це молодь. Загалом, акція ще не мала достатньої підтримки у старших людей.

На акції, дійсно, більшість – це молоді люди. Це здебільшого студенти, які проявляють велику активність, і дуже їм прикро, що вони не знаходять підтримки у інших верств населення. Вони просто залишаються байдужими до того, що відбувається у Москві. Мабуть, це їх цар. Вони може і не вибирали його, але їх задовольняє ця людина,
– додав кореспондент.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі