Як повідомляє інформаційна агенція "Інтерфакс", сталося це на Пушкінській площі. Зазначається, що також було затримано і його соратника Миколу Ляскіна.

Читайте також: Російський опозиціонер Навальний створить нову партію з оригінальною назвою

Як згодом пояснили у прес-службі ГУ МВС у Москві, обох було затримано за організацію неузгодженої акції та доправлено до територіального відділу поліції для вирішення питання про притягнення їх до відповідальності відповідно до закону.

Крім того, очільник муніципального округу "Красносельський" Ілля Яшин, який перебуває у відділку поліції, куди доправили Навального, розповів, що щодо опозиціонера складено Адміністративний протокол про непокору законному розпорядженню працівника поліції. За його словам, найближчим часом сюди має прибути його адвокат.

Додамо, що координатора московського штабу Навального Миколу Ляскіна доправили до іншого відділку, а саме у Тверському районі. На нього також склали протокол за статтею про повторне порушення правил організації публічного заходу та залишили в поліції до розгляду справи, який відбудеться в понеділок, 7 травня, у Тверському суді Москви.

Нагадаємо, 5 травня у низці міст Росії відбувалися акції протесту, приурочені до інавгурації Володимира Путіна. Організатор протестів – опозиціонер Олексій Навальний.