Однак, будь-які технології іноді виходять з ладу. Відтак, було б добре завжди мати під рукою необхідні інструменти, зауважує 24 Канал за підтримки компанії Cosmolot у спецпроєкті Brave Inventors.

Читайте також Практичний та ефективний у використанні: чому "Чайка" – незамінний дрон

У новому епізоді куратор проєктів LOCKER Дмитро Вільчинський презентував унікальну майстерню на колесах. Для яких завдань підійде LOCKER та як багато інструментів у нього вміщається – розповідаємо далі.

Чим корисна мобільна майстерня Locker: дивіться відео

Як винахідникам вдалося помістити весь шиномонтаж в один автомобіль

Мобільна автомайстерня призначена для ремонту та обслуговування техніки у польових умовах. У цій автівці дуже багато універсальних інструментів й обладнання. Вона підходить для виконання будь-яких робіт по ремонту легкої та середньої важкості.

Як зазначає куратор проєкту, всередині містяться шланги на пневматичні котушки, зарядний пристрій, що дозволяє запускати вантажну і легкову техніку, компресор на 100 літрів, ресивер з потужністю 360 літрів на хвилину. А також чимало пневмоінструментів: шприц-маслянка, підкачка коліс, продувка. Усе швидко складається та розкладається, що дуже зручно.

Куратор проєктів Locker продемонстрував наповнення автомайстерніКуратор проєктів Locker продемонстрував наповнення автомайстерні / Скриншот з відео

Крім того, є індукційний нагрівач. Якби у техніки закипів болт або гайка, їх можна швидко нагріти й відкрутити без особливих зусиль.

Також майстерня оснащена різноманітними викрутками, зарядним пристроєм, набором інструментів з дванадцятигранниками, набором ключів до 32 міліметрів – і це все лише один відділ пікапа.

В пікапі є практично все обладнання, яке може знадобитися В пікапі є практично все обладнання, яке може знадобитися / Фото Brave Inventors

Знизу у нас знаходяться дуже багато домкратів, щоб підняти будь-яку техніку,
– зауважує куратор проєкту.

Серед переваг мобільної майстерні – підставки під авто, що витримують 3 тони. "Якщо ви підняли автівку і їй потрібен довгий ремонт, можна поставити її на підставку, і так працювати – це буде безпечно", – пояснює Дмитро Вільчинський.

Мобільна автомайстерня здатна полагодити техніку в польових умовах / Скриншот з відеоМобільна автомайстерня здатна полагодити техніку в польових умовах Мобільна автомайстерня здатна полагодити техніку в польових умовах / Скриншот з відео

Варто зауважити, що в середині LOCKER є інструменти для будь-якого транспорту. Навіть для великогабаритного.

Щобільше, майстерня на колесах є цілком автономним комплексом. Це дозволяє ЗСУ не бути прив'язаними до певної точки чи локації.

Що, своєю чергою, дає можливість працювати у найрізноманітніших місцях. А відтак, полагодити якомога більше пошкодженої техніки.

У LOCKER продумано все до дрібниць

Мобільна майстерня LOCKER – справді унікальний винахід. У ній навіть є сонячна панель для зарядної станції, завдяки якій генератор заряджається за 12 годин.

Ми передбачили максимум. У нас є досвід. Ми завжди працювали з ручним інструментом, з обладнанням. Ми комплектували автосервіси й у нас є чітке розуміння того, що потрібно людям, аби оперативно відремонтувати техніку,
– каже Дмитро Вільчинський.

Ключові характеристики мобільної майстерні:

  • майстерня розроблена на базі пікапа Mitsubishi L200;
  • містить електрощиток для з’єднання із зовнішнім живленням;
  • шиномонтажний стенд з необхідним обладнанням; набори професійного ручного інструменту;
  • пуско-зарядний пристрій для АКБ;
  • мультимарочний сканер, мультиметр та паяльник.

Майстерні LOCKER розробляють на основі пікапівМайстерні LOCKER розробляють на основі пікапів / Фото Brave Inventors

Про які ще переваги LOCKER варто знати

Пікап має високу прохідність. Це дозволяє працювати в різних умовах дорожнього покриття.

Мобільна майстерня може працювати у будь-яких погодних умовах. А функціональність цього винаходу протестували на полігонах ЗСУ.

LOCKER – це практичне рішення для ремонту будь-якої складності
LOCKER – це практичне рішення для ремонту будь-якої складності / Фото Brave Inventors

Варто також зауважити, що комплектацію автомайстерні можна змінювати під конкретні задачі. Розробники зазначають, що відкриті до запитів на модифікацію наповнення.

LOCKER – незамінна річ у польових умовах. Завдяки йому більше не треба буксирувати пошкоджену техніку на станцію. Адже все необхідне вже є під рукою.