Про це посадовець, що отримав посаду віце-спікера у спадок від свого батька, написав у Twitter.

"Не бачу нічого страшного в бійці фанатів. Навпаки, молодці наші хлопці. Так тримати!", — написав Жириновський-молодший, який за сумісництвом є ще й членом виконкому Російського футбольного союзу.

В інтерв'ю одному з пропагандистських видань він сказав, що "футбольні вболівальники в 9 з 10 випадків приїжджають на матч, щоб побитися, і це нормальна ситуація".

Хлопці відстоювали честь країни і не дали можливості англійцям якимось чином осквернити нашу батьківщину. Наших уболівальників треба пробачити і зрозуміти,
— вважає російський чиновник.

Нагадаємо, 10 червня напередодні матчу між збірними Англії та Росії вболівальники обох команд влаштували масове побоїще у французькому Марселі.

В день матчу, 11 червня, сутички продовжились як у місті, так і на стадіоні. За даними французьких правоохоронців, постраждало 35 осіб, серед яких переважно англійці. Один із них навіть пережив клінічну смерть і досі перебуває у важкому стані.

Прокуратура Марселя вже прийшла до висновку, що на Євро-2016 до Франції прибувають спеціально навчені російські хулігани, щоб провокувати фанатів інших збірних.