Про це Мосійчук написав у своєму Facebook.

Зазначимо, раніше юристка-кримінологиня Ганна Маляр припустила, що вибух міг бути замахом на життя загиблого екс-підполковника міліції юридичного департаменту МВС Михайла Морміля, а не Мосійчука.

"Теракт під телеканалом "Еспресо" був направлений виключно проти мене. Так, я постраждав, мабуть, найменше. Мені посікло лише праву частину тіла, і не зачепило життєвоважливих органів лише завдяки моєму охоронцю Руслану Кушніру", – написав нардеп.

Читайте також: Правоохоронці назвали головну версію замаху на Мосійчука

"Що стосується випадкового перехожого, колишнього співробітника МВС Михайла Морміля, то він дійсно був лише випадковим перехожим. Це підтверджується тим, що мопед, у якому була закладена вибухівка, було підвезено за 20 хвилин до вибуху. Тобто, перед закінченням програми, у якій я брав участь", – пояснив Мосійчук.

Нагадаємо, що ввечері 25 жовтня у Солом'янському районі Києва пролунав вибух, внаслідок якого було поранено нардепа від "Радикальної партії" Ігоря Мосійчука та політолога Віталія Балу. Внаслідок вибуху загинув охоронець-помічник нардепа Руслан Кушнір та перехожий Михайло Морміль.