Про це він написав на свій сторінці в соціальній мережі Facebook.

І. Мосійчук вважає, що організація грального бізнесу в Україні компанією, засновниками якої є росіяни, це прояв гібридної війни Росії проти України.

"Країна кривих дзеркал. Поки наші побратими воюють за Україну, росіяни на території нашої держави організовують гральний бізнес віртуальне казино, який заборонений законом, тим самим затягуючи наших громадян у вир гріху, залежності та депресії.

Виявляється, увесь цей час поки наші хлопці гинули і продовжують гинути за честь країни, така собі компанія Lucky Labs, засновниками якої є громадяни країни-агресора (і вони визнають це публічно), не виключено, що під прикриттям українських можновладців розгорнули тут бурхливу діяльність.

Очевидно, що це є та сама гібридна війна Росії проти України. Інакше, такі дії назвати не можна", пише нардеп.

І. Мосійчука наголошує на тому, рішення про введення санкцій проти Lucky Labs має бути прийнято негайно.

У мене питання до нашої Служби безпеки та Ради національної безпеки та оборони, чому ця компанія, яка публічно визнає своє російське коріння, досі не під санкціями РНБО? Хто захистить наших громадян від гібридної війни, яку країна-агресор настільки відверто веде проти нас? Рішення про введення санкцій проти Lucky Labs має бути прийнято негайно,
написав він.

Радикал також додав, що зробить усе можливе, аби "такі заслані козачки Росії не мали змоги вбивати наших громадян своєю віртуальною зброєю і заробляти на цьому мільйоні для фінансування ворога".

"Друзі, якщо ви маєте інформацію про діяльність цих так званих айтішників-окупантів, надсилайте особисто мені, я звертатимуся до органів влади із закликом раз і назавжди припинити їх існування в нашій країні. Для мене, як патріота, принципово, аби такі люди були у тюрмі. В свою чергу зроблю усе можливе для того, щоб такі заслані козачки Росії не мали змоги вбивати наших громадян своєю віртуальною зброєю і заробляти на цьому мільйоні для фінансування ворога", додав Мосійчук .