Про це він повідомив в ефірі одного з українських телеканалів.

"Що я можу сказати? Я можу сказати те, що бачили всі громадяни України. Мені сказали, що викликають щодо підпалу Будинку профспілок. Це бездіяльність нашої влади, якщо до цього часу не знайдено винних", – зазначив політик.

Також він наголосив, що раніше очолював парламентську тимчасову слідчу комісію, яка розслідувала події на Майдані. Висновки комісії вже були передані до Генпрокуратури

Ми дали висновки, де чітко вказали, що Будинок профспілок підпалила "Альфа", зібрана з усіх регіонів України, вказали конкретні прізвища керівників СБУ. Яким я можу бути свідком, я сам ледве втік, щоб не згоріти в тому Будинку профспілок,
– зазначив голова Закарпатської ОДА.

Разом з тим, губернатор звернув увагу на те, що, відповідно до чинних нормативно-правових актів та указів президента, голови державних адміністрацій можуть покинути територію області тільки з офіційного дозволу Глави держави або ж адміністрації президента та уряду.

"Мені дадуть команду, то поїду. Я людина абсолютно підневільна", – підсумував Москаль, однак порадив слідчим ГПУ звернутися щодо цього питання до вищого керівництва країни.

Водночас Москаль не міг пригадати конкретну дату, на яку його запрошено на допит.

Нагадаємо, що на допит до ГПУ також викликають Президента України Петра Порошенка