Про це повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

Позов розглядатиме Львівський окружний адміністративний суд 31 серпня.

Оскільки Львівський окружний адміністративний суд задовольнив клопотання про залучення до розгляду справи Закарпатської ОДА як третьої сторони, я особисто приїду на судове засідання й розповім про весь той безлад і корупційні схеми, за якими держлісгоспи нещадно вирубують українські ліси й під виглядом дров вивозять за кордон
, – сказав Москаль і запросив на судове засідання ЗМІ.

Старосамбірське лісомисливське господарство має намір через суд примусити митницю здійснити митне оформлення вагону з лісом, який прямував зі Львівської області на одне з угорських деревообробних підприємств у Будапешті.

Читайте також: Лісу на 2 мільйони євро вивезено з Закарпаття за сприяння прикордонників

"У вагоні Старосамбірського лісгоспу, який, згідно з поданою декларацією, віз на експорт паливну деревину, виявили купу порушень. Експертна комісія встановила, що лісу менше на 6 тонн, ніж вказано в документах, а серед паливної деревини виявили 75 колод ділового кругляка, який заборонений для експорту українським законодавством. За цими фактами не тільки складено адміністративний протокол про порушення митних правил, а й відкрито кримінальне провадження за використання завідомо підробленого документа (ч.4 ст.358 Кримінального кодексу України). Тому Закарпатська митниця й не дає добро на вивезення лісу за кордон", – пояснює Москаль.

Загалом, за інформацією прес-служби Закарпатської ОДА, держлісгоспи з різних областей подали проти Закарпатської митниці вже 20 позовів до суду, намагаючись примусити митників пропустити їхні вагони з лісом за кордон.

Нагадаємо, журналісти викрили цинічну схему масової вирубки лісу на 20 мільйонів гривень.