Про це голова Луганської військово-цивільної адміністрації написав у Facebook.

Моєму подиву не було меж, адже зі мною судиться член фракції Партії регіонів Донецької міськради – партії, що розв’язала війну на Донбасі. Він не позивається до своїх керівників, які винні в тисячах загиблих від бойових дій громадян, хоча, як заслужений юрист України, мав би знати, що людське життя за Конституцією України є найвищою цінністю,
— зазначив Москаль.

Він наголосив, що Курчин бреше про те, що його родичі не можуть покинути окуповану Донеччину, та замовчує інформацію про свою діяльність під час так званого референдуму 11 травня минулого року, який інспірували "регіонали".

Дивіться також: Пригоди Москаля на окупованій території

"Якщо в заслуженого юриста через моє розпорядження так різко погіршилося душевне й психічне здоров’я, що він змушений купувати заспокійливі засоби на 437 гривні 32 копійок, то моя йому порада – хай кілька разів пішки чи на велосипеді перетне лінію розмежування вогню. Фізичні вправи корисні для здоров’я, то може йому від цього полегшає", — підкреслив Москаль.

Дізнався зі ЗМІ про судовий позов щодо скасування мого розпорядження про заборону руху автотранспорту через лінію розмеж...

Posted by Hennadii Moskal on 14 травня 2015 р.

Нагадаємо, депутат Донецької міської ради Олег Курчин подав до суду на голову Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля, а також Антитерористичний центр при СБУ. "Регіонал" вимагає визнати протиправним розпорядження Геннадія Москаля про заборону перетинати автотранспорту пункт пропуску "Лисичанськ — Гірське — Золоте — Первомайськ".