Фото та відео з місця публікують російські ЗМІ, повідомляє 24 канал. Попередньо, причинами пожежі були несправність електронагрівального приладу та аварійний режим роботи електромережі.

Зверніть увагу "Знову бомбить Шебекіно": у Бєлгородській області "бавовна"

Що відбувається у Москві

Російські ЗМІ стверджують, що у районі трьох вокзалів біля Комсомольської площі загорівся склад. На місце виїхали пожежники. Дим видно далеко від місця події.

Пожежа в Москві: дивіться відео

У Росії вже заявили, пожежа виникла у двоповерховій цегляній будівлі, в якій є не тільки склади, але й магазини. Зокрема пожежники врятували 7 людей, які опинилися у вогняній пастці. Крім того, місцеві мешканці кажуть, що на Комсомольській площі чути запах сірки.

Телеграм-канали пишуть, що загорівся склад квіткового магазину. 7 людей, які опинилися у пастці, ховалися у холодильній камері, врятували.

Згодом російські ЗМІ повідомили, що ще 2 людей перебувають на території складів, де виникла пожежа. До слова, вогонь поширився на площу до 2 тисяч квадратних метрів. Вогонь настільки сильний, що пожежники просять авіацію для ліквідації пожежі.

Повністю ліквідувати пожежу вдалося лише опівночі.

Пожежа в Москві: дивіться відео

Скільки людей загинули

Під час розбору завалів складського приміщення, яке зайнялося, виявили останки людини. На ранок 21 листопада пожежники, які працюють на розборі завалів, виявили тіла семи загиблих.

Вибух біля Санкт-Петербурга

19 листопада у Муріно в Ленінградській області, біля Санкт-Петербурга пролунав гучний вибух. Місцевий губернатор заявив, що у Всеволожскому районі палає газозаправна станція. Згодом губернатор таки уточнив, що пожежа виникла внаслідок вибуху на газопроводі між районами Бернгардівка та Ковалево.

Наразі причини вибуху, внаслідок, якої спалахнула пожежа – невідомі. Кажуть, їх встановлюють. Внаслідок вибуху також виникла потужна лісова пожежа.

Цікаво – тим часом у Бєлгородській області плачуть через нібито обстріли ЗСУ: дивіться відео