Російські ЗМІ повідомили, що вибух стався у Муріно в Ленінградській області, біля Санкт-Петербурга. Зазначають, що полум'я видно з іншого кінця Петербурга.

Увага У Шебекіно сніг і подекуди – бавовна: у Бєлгородській області знову вибухи

Був чутний звук літака, що злітає, а також сильний гул. За непідтвердженою інформацією, пожежа могла виникнути через вибух на газопроводі,
– йдеться у повідомленні.

Біля Санкт-Петербурга сталась пожежа:

Росіяни уже налякано коментують вибух та пожежу. Кажуть, що було дуже гучно, у декого навіть хитались будинки внаслідок вибуху.

Пожежа в МуріноРосіяни коментують пожежу в Муріно / Скриншот Сергій Стерненко

Мережу буквально залили відео очевидців пожежі. Тож, очевидно, що масштаби пожежі дійсно грандіозні.

Масштаби пожежі в Муріно:

Що каже місцева влада

Місцевий губернатор заявив, що у Всеволожскому районі палає газозаправна станція. Однак, як можна бачити по відео, масштаби пожежі зовсім не ті. Як для газоправної станції, палає занадто.

Згодом губернатор таки уточнив, що пожежа виникла внаслідок вибуху на газопроводі між районами Бернгардівка та Ковалево.

З його слів, загрози для населення немає, причини вибуху встановлюються.

Наразі причини вибуху, внаслідок, якої спалахнула пожежа – невідомі. Кажуть, їх встановлюють.

В російському міністерстві в справах цивільної оборони, надзвичайних ситуацій і ліквідації наслідків стихійних лих орієнтовно 17:27 19 листопада заявили, що в Ленінградській області ліквідували горіння на газопроводі.

Внаслідок вибуху загорівся ліс

У телеграм-каналах буквально о 17 годині 19 листопада написали, що вогонь поширився на територію лісу. За непідтвердженими даними, горить орієнтовно 3 тисячі квадратних кілометрів лісу.

Вогонь поширився на територію лісу: дивіться відео з телеграму Сергія Стерненка

Де розташоване Муріно на карті:

Більше відео пожежі:

Пожежі та вибухи в Росії

  • Сьогодні, 19 листопада це не перші вибухи в Росії. попередньо у Бєлгородській області, у місті Шебекіно, вкотре місцеві чули вибухи з невідомих причин. Очікувано, що пропагандисти уже вигадують версії про нібито українські атаки.
  • Загорілось приміщення – однак, для чого воно було призначено та причини вибуху – наразі теж невідомі.
  • В Росії останнім часом почастішали пожежі, вибухи та різні оказії, як от падіння літаків. Так, у жовтні за один тиждень розбився військовий літак Су-34 в Єйську та Су-30 в Іркутську – обидва впали на житлові будинки.

До теми – кадри вражаючого підпалу нафтогавані у Новоросійську: дивитись відео