Російські ЗМІ та офіційні ресурси не коментували інформацію, що тіло Лапіна дістали з річки. Про смерть генерала нам повідомляли джерела.

До теми Зі 128 людей залишилося тільки 12: окупанти знову нарікають на командувача Лапіна

Ми одразу намагалися підтвердити чи спростувати інформацію. На жаль, дані виявились неправдивими.

Лапіна критикували Пригожин та Кадиров

Лапін керував угрупованням, яке воює на лугансько-харківському напрямку. Зауважимо, його неодноразово критикував голова Чечні Рамзан Кадиров. Він звинуватив генерала спочатку у відступі окупантів з Харківської області, потім – у "здачі" Лимана та прориві ЗСУ в інших населених пунктах Донецької області.

Критикував Лапіна і очільник ВПК "Вагнер" Євгеній Пригожин. У мережі зазначали, що Кадиров та Пригожин на початку жовтня розпочали кампанію з дискредитації генерала.

Лапіна напередодні звільнили

Перед цим російські військкори писали, начебто Лапіна звільнили з посади командувача. Офіційної інформації щодо цього не було, однак замовчування кадрових змін характерне для російського військового командування.

Також була інформація, що Лапін написав рапорт на звільнення за власним бажанням. Повідомляли, нібито замість нього поставили генерала Андрія Мордвічева.

Чим відзначився окупант Лапін

  • У травні стало відомо, що Лапін нагородив свого сина-танкіста за його "успіхи" на війні проти України. Тоді російська армія відступала з чернігівського та київського напрямків.
  • Нещодавно Лапін приставив пістолет до голови одного із командирів. У Сватівському районі росіяни потрапили під інтенсивний обстріл української армії. Зрештою, окупанти вирішили відступити, однак тоді до них приїхав генерал. Дізнавшись про відступ, Лапін приставив пістолет до голови командира п'ятої роти лейтенанта В. із вимогою йти назад.

Може зацікавити – Кадиров влаштував істерику через "здачу" Лимана: відео