Нові обмеження на поїздки міжобласним сполученням почнуть діяти уже з 21 жовтня. Під них потрапляють області, які перебувають в жовтій, помаранчевій чи червоній. Поки що це вся територія України.

Цікаво У нас гібридна війна, воюємо на всі фронти, – Ляшко про низькі темпи COVID-вакцинації

Причина нових обмежень

Напередодні головний санітарний лікар України Ігор Кузін розповів, що уряд намагається зробити все можливе для перешкоджання поширенню коронавірусу. Зокрема це стосується і транспорту, в якому люди під час поїздок перебувають протягом декількох годин. Через погану вентиляцію або її відсутність, можливе поширення COVID-19 серед пасажирів.

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко пояснив, для того, щоб поїхати в іншу область, у водія чи водіїв, членів екіпажу та пасажирів транспорту повинен бути або сертифікат про вакцинацію або негативний ПЛР-тест, результат якого дійсний до 72 годин.

Наявність як у водіїв, так і у пасажирів документів, які б підтверджували їх COVID-безпечність, є необхідною умовою для регулярних та нерегулярних перевезень у будь-якому виді транспорту,
– заявив Ляшко

Нові обмеження стосуються автомобільних, автобусних, залізничних та авіаційних перевезень, регулярних та нерегулярних перевезень.

Коронавірус в Україні: останні новини