Як наголосив головний санітарний лікар України Ігор Кузін, будь-які зміни карантинних обмежень залежатимуть від епідемічної ситуації у країні та світі. Наразі додаткових обмежень не планується.

Увага Омікрон не такий небезпечний, як Дельта: на 80% менше госпіталізацій

Ігор Кузін – головний санлікар

"На новорічні та різдвяні свята додаткові заходи щодо посилення карантину не передбачаються. Проте будь-які зміни в карантинних правилах залежатимуть від епідемічної ситуації в країні та світі".

Карантин в Україні: головне

  • За прогнозом керівника Центру економіки охорони здоров'я KSE Юрія Ганиченка, усі регіони України вийдуть із червоної зони вже у 2021 році.
  • Разом з тим, там заявляли, що новий штам Омікрон залишається серйозною потенційною загрозою початку зростання захворюваності в січні 2022 року.
  • Наразі майже вся Україна перейшла в жовту зону карантину. Наразі у червоній зоні перебуваються тільки Волинська та Запорізька області.
  • Разом з тим, голова комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації Михайло Радуцький повідомляв, що в уряді на час новорічно-різдвяних свят посилюють карантинні обмеження. Зокрема, на час свят діятимуть нові карантинні вимоги.

Більше про це Уряд на різдвяні свята посилює вимоги карантину: у МОЗ перелічили обмеження

До речі, хто частіше заражається штамом Омікрон: дивіться відео