Сили росії ось-ось вичерпаються

За даними голови розвідки Великої Британії, російські військові, ймовірно, почнуть "оперативну паузу" в найближчі кілька тижнів. Річард Мур сказав, що це дасть Україні ключову можливість завдати удару у відповідь.

Увага Втрати росії значні, але поки не критичні: кого вносять у статистику та які проблеми у ворога

Я думаю, що їхні сили ось-ось вичерпаються. Наша оцінка полягає в тому, що росіянам буде все важче постачати робочу силу протягом наступних кількох тижнів. Їм доведеться зробити певну паузу, і це дасть українцям можливість завдати удару у відповідь,
— сказав він.

До слова, останні кілька тижнів військові аналітики заявляли, що втрати з обох сторін стають неприйнятними і можуть призвести до "затягування війни".

Зокрема, в Інституті війни зауважували, що не маючи нових здобутків, російська армія затягує війну в Україні і таким чином окупанти сподіваються отримати можливість відновлювати й поповнювати сили. Стан російської армії плачевний, тому таке затягування війни вигідне противнику.

попередня псевдооперативна пауза у бойових діях: коротко

  • На початку липня вороже міноборони офіційно заявило, що бере паузу в бойових діях у війні проти України. Таке рішення аргументували необхідністю здійснити "поповнення бойових можливостей" підрозділів російської армії.
  • 10 липня президент Володимир Зеленський у своєму зверненні до українців повідомив, що заяви окупантів про "оперативну паузу" – суцільна брехня. Навпаки, ворог наростив інтенсивність завдання ударів.
  • Військові аналітики також зауважували, що те, що дії росії на фронті, аж ніяк не були схожі на "оперативну паузу".
  • Ймовірно, окупанти бояться військової допомоги, яку отримує ЗСУ від західних країн. Тому говорять про "оперативну паузу", виправдовуючи таким чином свою нездатність йти у наступ.

Вас може зацікавити – британська розвідка повідомила наступні міста-цілі окупантів: дивіться відео