Утім, від цього музей не стає менш цікавим. Адже музей відтворив внутрішній інтер'єр першої субмарини класу "Тенг". Всередині сорокових вона затопила тридцять три кораблі ворога, і таким чином заслужила звання найуспішнішого підводного човна Америки. Потягнути її важелі, випробувати панель керування і постояти біля керма — відвідувачу можна усе.

Якщо пощастить, то можна побачити як по Музею Другої світової їздять танки Це — M4 Sherman, чи не найпоширеніша модель у часи війни. Вони були невеликі й доволі швидкі, а тому їх використовували в більшості битв.

Екскурсоводи з радістю розкажуть, як саме цю модель вдосконалювали, адже свого часу їх могла пробити будь-яка зброя та й полями вони їздили поганенько. На додачу екскурсоводи можуть запропонувати залізти всередину танка, щоб ще краще зрозуміти, як колись з нього вели атаки.

Представлена тут і шифрувальна машинка нацистів "Енігма".

Читайте також: Космічна подорож: музей в США, що вражає історією всесвіту та видатними досягненнями людства

Чи не найбільше уваги в музеї приділено висадці в Нормандії: стенди, макети, зброя й тактики найзнаменитішої операції. Є окремі виставки, присвячені атакам на Хіросіму і Нагасакі. А також морським кампаніям у Тихому океані. На огляд усього музею піде не більше п'яти годин. Вхідний квиток коштує від 24 доларів США.