Про це він розповів у коментарі "Радіо Свобода".

Читайте також: Українські бійці знищили ворожу БМП: яскраве відео

"Танки "Оплот" прийнято на озброєння. Ми очікували наприкінці минулого року – на початку 2018 року на отримання таких танків, але, виходячи з певних технічних причин, тобто можливостей нашої оборонної промисловості, ми передбачаємо, що такі танки отримаємо до кінця 2018 року", – зауважив він.

Крім того начальник Генштабу підкреслив, що в основі протитанкових систем будуть засоби вітчизняного виробництва". За його словами, це комплекси "Стугна" та "Корсар", які вже випробували воїни ЗСУ.

"Це сучасне та потужне озброєння. Вже визначено, які підрозділи яким комплексом повинні бути оснащено. І вже до кінця поточного року ми суттєво підвищимо свою протитанкову оборону", – наголосив Муженко.

Також він прокоментував надання Україні з боку США протитакнкових ракетних комплексів "Джавелін".

"По-перше, це підніме психологічну стійкість особового складу, а по-друге, достатньо серйозно оснастить підрозділів. Хоча наші комплекси – і "Корсар", і "Стугна" – трішки відрізняються від "Джавелінів" за принципами застосування, за принципами наведення, але вони мають більшу дальність ураження та більші потужності. Однак вони не виключають один одного, вони можуть тільки одне одного доповнювати", – заявив генерал армії.

Читайте також: Порошенко натякнув, що США надасть Україні "далеко не тільки" "Джевеліни"

Також Муженко запевнив, що Збройні Сили України отримують "широкий діапазон озброєння та військової техніки, а саме як "нові зразки озброєння та військової техніки, так і модернізовані та відновлені".

Нагадаэмо, 30 січня, в Україні 30 відбулися перші публічні льотні випробування нової ракетної техніки — української крилатої ракети наземного базування, яка здатна точно уражати наземні та морські цілі.