Про це він заявив в інтерв’ю телеканалу ZIK.

"Я вважаю себе відповідальним, так як це об’єкт Збройних сил. Але я не хотів би, щоб усі проблеми і недоліки, які мали місце по організації органів забезпечення таких об’єктів у цілому, були покладені тільки на мене особисто, на моїх підлеглих по відповідній вертикалі управління і на тих військовослужбовців, які безпосередньо виконують завдання по своєму функціоналу, по захисту таких об’єктів, по обслуговуванню таких об’єктів і по виконанню відповідних завдань, які на них покладені", — зазначив Муженко.

Читайте також: Як виглядає Калинівка після вибухів: вражаючі фото

Начальник Генштабу вказав, що на українських складах зберігаються мільйони тонн боєприпасів радянських часів.

Деякі бази планувались до розформування, здійснювалось переміщення, але з початком війни на сході з початку 2014-ого року було прийнято відповідне рішення щодо відновлення відповідних баз і складів,
— наголосив він..

Відповідно артсклади у Калинівці мали ліквідувати.

Його (арсеналу у Калинівці — 24) не повинно було бути, але обсяг тих запасів і потреби Збройних Сил вимагали, що ми дійсно повинні мати такий арсенал, особливо на правобережній Україні,
— додав голова Генштабу.

Нагадаємо, 26 вересня приблизно о 22:00 стало відомо про вибухи боєприпасів на території арсеналу Міноборони України поблизу Калинівки, що за лічені кілометри від Вінниці.

У підсумку з Калинівки та прилеглих населених пунктів евакуювали близько 28 тисяч осіб, а повітряний простір над містом у радіусі 50 кілометрів закрили. Також було змінено графік руху 47 потягів.

За фактом вибухів на артскладах прокуратура почала провадження за статтею 113 "Диверсія".

За останньою інформацією, вибухи боєприпасів у Калинівці припинилися.