Так, Мінцифра разом з українськими зірками і виданням "СЛУХ" звернулись до Apple Music і Spotify. Музичним майданчикам надіслали листа, щоб показати всьому світу, що зараз відбувається війна Росії з Україною.

Головне Росія напала на Україну: хронологія основних подій

Боротьба на музичному фронті

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив на своїй сторінці у телеграмі, що українські артисти змінюють обкладинки своїх альбомів, щоб донести правдиву інформацію не лише для всього цивілізованого світу, а й до російських слухачів.

Однак, за словами Федорова, існує перешкода:

Зараз це неможливо, стримінгові платформи у позиції "поза політикою" і не пропускають нашу ініціативу. Музика більше не поза політикою. Цей світ завершився. Будь ласка, дозвольте розказати правду та зупинити кровопролиття,
– йдеться у зверненні до Spotify і Apple Music.

Підписуйтесь на телеграм 24 каналу, щоб оперативно дізнаватися важливі новини.

Текст публікації Михайла Федорова у телеграмі:

Мінцифра разом з українськими зірками та виданням СЛУХ звернулися до Apple Music та Spotify. Надіслали листа, щоб показати всьому світу, що в нас війна з росією.

Українські артисти змінюють обкладинки своїх альбомів, щоб донести правдиву інформацію не тільки до всього світу, а й до російських слухачів. Але є перешкода. Зі звернення:

"Зараз це неможливо, стримінгові платформи в позиції "поза політикою" і не пропускають нашу ініціативу. Музика більше не поза політикою. Цей світ завершився. Будь ласка, дозвольте розказати правду та зупинити кровопролиття".