Так, Україна повинна ухвалити земельну реформу, створити антикорупційний суд, ухвалити закон про приватизацію та врегулювати питання з цінами на газ, передають "Українські Новини".

"Ми не відмовилися від цієї реформи (земельної – 24). Ми вирішили її відкласти на 2018 рік для того, щоб дати час для її комплексної розробки та знаходження консенсусу в суспільстві", – зазначив представник Міжнародного валютного фонду Йоста Люнгман.

Читайте також: Почему политики врут о МВФ

Окремо він наголосив щодо необхідності розробки законопроекту про приватизацію.

"Умовами для четвертого перегляду програми є прийняття закону про приватизацію, який забезпечить прозорий продаж держактивів, також вимогою була вже прийнята пенсійна реформа. Ми зараз оцінюємо, наскільки вона відповідає пенсійній системі. Необхідно також створення антикорупційного суду і врегулювання питання з цінами на газ", – вказав представник МВФ.

За словами Люнгмана, Україна вже виконала програму на дві третини, за що вона і отримала 12,5 мільярдів доларів. Найважливішими реформами, які провели в Україні, він назвав реформу банківського сектора, введення плаваючого курсу, таргетування інфляції, створення НАБУ і реформу енергетичного сектора.

Читайте також: Євробонди замість траншу МВФ: чиї кишені час вивертати

Як відомо, МВФ наполягає, аби ціни на газ для населення зросли на 18%. Якщо Україна виконає вимоги, то гроші надійдуть у першому кварталі наступного року.