Про це в ефірі "Інтера" заявив адвокат Бочковського Ігор Федоренко, повідомляє Укрінформ.

Він також підтвердив, що зараз Бочковський перебуває в міліції.

"Планується проведення слідчих дій за новими кримінальними провадженнями. Запропонував мені взяти з собою чотири нові комплекти документів для того, щоб можна було підтвердити свої повноваження. З цього я роблю висновок, що з'явилося якихось чотири нові провадження. На мою думку, реалізується найгірший сценарій", — сказав адвокат.

Водночас радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко в ефірі "5 каналу" повідомив, що чотири начальники обласних управлінь Держслужби з надзвичайних ситуаціях дали свідчення проти екс-голови ДСНС.

"Сьогодні була колегія МВС, куди були запрошені всі відсторонені від керівництва керівники обласних управлінь МНС. Уже четверо з них після колегії дали свідчення і добровільно зізналися, що з них вимагали щомісяця гроші", — заявив Геращенко.

Як відомо, Печерський районний суд Києва повернув МВС клопотання про арешт Сергія Бочковського через відсутність необхідних доказів.

У прокуратурі пояснили, що фактів Авакова для арешту екс-голови ДСНС Бочковського було замало.

Між тим голова МВС Арсен Аваков пояснив, що клопотання про арешт екс-голови Держслужби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського і його заступника Василя Стоєцького відкликали з метою розширення.