У місті хаб-хата користується не аби якою популярністю, адже з позашкільними закладами у Чигирині зовсім не густо.

Читайте також: У Сімферополі діти зворушливо та по-сучасному виконали пісню за віршами Шевченка: відео

Наприклад, 8-річна Софійка приходить до хабу вже майже чотири місяці. Дівчинці дуже подобається малювати та грати у виставах. Окрім цього для дітей регулярно влаштовують різноманітні майстер-класи.

Звичайно, я рада, що це є в нашому місті. Дитина постійно чимось зайнята. Відтак вона не буде ходити на вулицю та займатися чимось поганим. В неї є якась ціль та направленість для цього,
– сказала бабуся відвідувачки хабу Наталія Горбатюк.

Театральні заняття, різноманітні майстер-класи, кіносеанси – усе це для дітей абсолютно безкоштовно.

Хаб у Чигирині
Хаб у Чигирині

Ми тут граємося у різні ігри, знаходимо нових друзів. А нещодавно навіть був майстер-клас з приготування пирога,
– наголосила відвідувачка хабу Софія Донець.

Ідею такого простору втілила місцева жителька та педагог за освітою Діна Глазунова. Два роки тому вона виграла грант, тоді організувала школу активної молоді, а з часом проект розширився.

Дозвілля для дітей та дорослих облаштували у звичайній двокімнатній квартирі. Оскільки приміщення, яке б можна було орендувати не знайшлося, Діна віддала власну квартиру. Її переобладнали, тепер у вітальні – освітній простір, у дитячій – ігрова, кухню перетворили на майстерню краси.

Діна Глазунова
Ініціаторка створення хабу Діна Глазунова

Такий хаб зацікавив не лише дітей, але й молодь, які можуть пропонувати та реалізовувати тут свої проекти. А для дорослих школа громадської активності влаштовує корисні тренінги. До команди "хати-хабу" запрошують людей з мріями, які б сприяли розвитку рідного міста.