Про це генпрокурор заявив журналістам ввечері вівторка у кулуарах Верховної Ради.

Читайте також: САП зацікавилась Луценком: проти генпрокурора відкрито дві справи

Луценко зазначив, що справа Добкіна дуже схожа на справу проти нардепа від "Волі народу" Олеся Довгого, з якого 11 липня Верховна Рада зняла недоторканність.

У мене всі матеріали готові. Насправді, це справа дуже схожа на справу пана Довгого. Але є одна особливість – секретар однієї з рад звинувачується в зловживанні через порушення регламенту ... а ось голова має право не підписувати рішення, якщо впевнений у його незаконності, проте голова Харківської міської ради Добкін і секретар Харківської міськради Кернес удвох в змові з іншими особами провели таке рішення, а потім підписали документи, і десятки так званих "кооператівників" отримали десятки гектарів землі в Харкові не тільки в користування, а у власність, безкоштовно,
– пояснив генеральний прокурор.

Засідання регламентного комітету щодо Добкіна заплановане на 12 липня.

Нагадаємо, 11 липня депутати Верховної Ради дали згоду на зняття недоторканності з трьох народних депутатів Олеся Довгого, Максима Полякова та Борислава Розенблата. Водночас для зняття недоторканності з Євгена Дейдея та Андрія Лозового необхідної кількості голосів не назбиралось.