Представники майже чотирьохсот аграрних господарств ділилися на ньому власними професійними здобутками, дискутували та налагоджували ділові стосунки. Про те, як планують співпрацювати із виробниками говорили і представники нової управлінської команди Державної Продовольчо-Зернової Корпорації України.

Основні наші стратегічні цілі – покращити економічні результати компанії, побороти корупцію, бо з цим багато проблем. А також зблизитись з сільгоспвиробниками. Ми будемо замінювати фахівців на місцях, які проводять переговори з постачальником, будемо навчати їх безпосередньо присвячувати більше часу спілкуванню з фермерами,
– розповів директор комерційного департаменту ДПЗКУ Богдан Костецький.

Представники Державної Продовольчо-Зернової Корпорації повідомили учасників Конгресу про старт Весняної форвардної програми закупівлі майбутнього врожаю пшениці, ячменю, кукурудзи та жита. Мінімальна партія поставки – 100 тонн. Для участі у програмі фермерам потрібно мати досвід вирощування сільськогоспкультур не меншим за два роки, фінансову стабільність та надійну ділову репутацію.

"Платимо 3000 грн за пшеницю, ячмінь та кукурудзу, і 3300 за жито разово. Кінцева ціна фіналізуєтсья на момент постачання. Корпорація підтримує таким чином невеликих виробників", – зазначив Богдан Костецький.

Нині Державна Продовольчо-Зернова Корпорація представлена у 20 областях України. Тож представники філій готові надати фермерам вичерпну інформацію щодо умов Форвардних закупівель збіжжя.