Завтра люди не отримають свою улюблену районку, заявив Томіленко у своєму фейсбуці.

До слова: Рятувальники ліквідували пожежу на "7 кілометрі" в Одесі

Головний редактор газети “Голос Самбірщини» Марія Пукій поінформувала НСЖУ, що приміщення редакції вигоріло. Пожежу закінчують ліквідовувати працівники МНС, а у приміщенні проходять слідчі дії Національної поліції,
– підкреслив Томіленко.

З редакції винесли сейф, у якому були статутні документи редакції. Пізніше його знайшли у кущах просто серед вулиці. Відкрити його зловмисникам так і не вдалося, тому всі документи збереглися.

"Національна спілка журналістів висловлює солідарність із нашими львівськими колегами. Ми звертаємося до керівництва МВС та Національної поліції забезпечити ефективне оперативне розслідування надзвичайної події", – заявив голова НСЖУ.

Пожежа в редакції "Голосу Самбірщини": дивіться фото

Минулого року районна газета роздержавилася, за рішенням районної ради редакція має право перебувати у своєму приміщенні, будучи і у приватному статусі. Але друкарня пішла на приватизацію.

Сесія райради наклала обмеження, що приватизація не має зачіпати нежитлові приміщення, у яких перебуває редакція. Та коли редактор намагалася укласти новий договір на користування приміщеннями, виявилося, що увесь комплекс, включно з редакційними приміщеннями, приватизовано.