Яскравий напис "Зоопарк", малюнки тваринок — так запрошує у гості звіринець. Близько десятка тварин до Дубровиці привезли ще у грудні. Жителі втішилися, адже розваг у місті небагато. Подивитися на тварин приходили чи не щодня. Допоки не стали помічати: звірі виснажені, а деякі взагалі нерухомо лежать у клітках.

Перевірити, в яких умовах живуть тварини, покликали поліцейських. Те, що побачили, шокувало усіх — суцільна антисанітарія, кабан, лама та в’єтнамська свинка померли. Залишилися: рись, два ведмеді, вовк, песці та дві чорнобурки. Однак, ці тварини потребують негайного лікування. Власника зоопарку не знайшли.

За словами поліції, за звіринцем мав наглядати Олег Коновалов. Чоловік виправдовується, що за тваринами доглядав, та грошей на повноцінне харчування забракло. І взагалі, померли чотирилапі не від голоду.

Зараз у зоопарку чимало відвідувачів. Люди намагаються врятувати тварин, приносять їжу чотирилапим.

Читайте також: Як у київському зоопарку святкували день народження єдиного слоненяти

Що робити з покинутим зоопарком, вирішують у міській раді. А у поліції відкрили кримінальне провадження. Проте, за таке відношення до тварин законом передбачене досить м'яке покарання. Усіх тварин, яким пощастило вижити, передадуть до зоопарку у Рівному.