Два дні тому Сергія дивом не зачепило осколками міни "стодвадцятки". По окопах і бліндажах на фронті він від початку бойових дій. Промовистий шеврон вказує на його основну зброю - крупнокаліберний кулемет ДШК. Цим кулеметом боєць користується вже 2 роки. І цей калібр тут довго не мовчить.

Прикриває від ворога, який затемна намагається підібратися ближче. А от вдень доводиться лиш спостерігати й слухати, як бойовики укріплюють власні позиції інженерними боєприпасами.

Сергій достеменно знає чи не все, що стосується його кулемета і набоїв до нього. Та про свої вміння говорить неохоче. Хоча цього року зі ще одним бійцем здобув звання кращого розрахунку ДШК у зоні АТО.

Читайте також: В Украине никогда не будет стабильности, наша война надолго

Серед інших критеріїв – подолання смуги перешкод, стрільба з автомата і порятунок пораненого. Військовий почав добровольцем - був одним із тих, хто взяв штурмом Савур-Могилу. В нього досі є фотографії зняті на тій висоті - зараз це в глибині окупованій території. Та він розраховує туди повернутися. А поки тримає зброю напоготові.