Близько 2 ночі у приватному будинку 23-річної мешканки села Білашів, що на Волині сталася пожежа, повідомляє Нацполіція області.

Читайте також: В люці теплотраси загинули безхатченки: що відомо

За даними правоохоронців, у будинку перебували двоє малолітніх дітей: 6-річний хлопчик і 2-річна дівчина. Матір на декілька хвилин залишила дітей без нагляду, пішла до сусідів. Унаслідок пожежі хлопчик та дівчинка загинули.

Полум'я спалахнуло посеред ночі, коли шестирічний Максим та двохрічна Злата спали вдома самі.

Мама була в сусідів, за ними попросила наглядати сестру, якій 14 років. Але пожежа виникла в той момент коли сестра пішля до тієї мами,
– зазначив керівник Ковельського міськрайонного відділу ДСНС Володимир Войтанік.

Згарище на місці будинку

В селі не можуть повірити у те, що сталось. Про родину говорять лише хороше. Максим якраз готувався до школи. Місцева вчителька ледь стримує сльози, адже лише вчора – 26 лютого – дитина була в неї на підготовчому уроці.

Ось його зошит, ми ще тільки вчора писали з ними цифри. Дуже гарні були враження про маму, дитина доглянута, чиста, згадував завжди свою сестричку, емоційний був, любив співати. Ніколи не скаже що в сім'ї якісь негаразди були,
– розповіла вчителька місцевої школи Людмила Сидлярук.

пожежа луцьк діти
Зошит загиблого хлопчика

Попередня причина пожежі – порушення правил безпеки під час використання пічного опалення. Наразі вирішується питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею "злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною" та статтею "порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки".