Зокрема, депутат Луцької міськради Павло Данильчук повідомляє, що конфлікт через незаконний видобуток бурштину переріс у активну фазу.

"Протистояння копачів бурштину та силовиків перейшло в активну фазу. Повідомляють про стрілянину, поранених та підпал міліцейського транспорту. Хтось вдало використовує людей для лобіювання своїх інтересів", — написав Данильчук у своєму Facebook.

Протистояння копачів бурштину та силовиків перейшло в активну фазу. Повідомляють про стрілянину, поранених та підпал міліцейського транспорту. Хтось вдало використовує людей для лобіювання своїх інтересів.

Posted by Pavlo Danylchuk on 28 вересня 2015 р.

Як вдалось з’ясувати Телеканалу новин "24", стрілянина сталась напередодні в Маневицькому районі Волинської області.

За даними речниці волинської міліції Анни Павловської, інформації про поранених чи затриманих внаслідок цієї стрілянина поки немає, проте за власними джерелами Телеканалу новин "24" є інформація про двох загиблих.

За інформацією місцевого видання "Під прицілом", є поранені з обох сторін: і зі сторонни бурштинокопачів, і зі сторонни правоохоронців. Ввечері на місце сутичок прибуває значна кількість радикально налаштованих людей зі зброєю.

Нагадаємо, через незаконний видобуток цінного каміння розгорілсь справжні бурштинові війни.