Основний тренд цього року – міські кросовери. На них переорієнтовуються все більше виробників. Зокрема, представник преміум-сегменту – італійська компанія Maserati.

Оригінальне рішення для міського стилю життя представили швейцарці. Автомобіль Microlino – компактний і, головне, не забруднює довкілля, адже працює на електродвигуні. Це – дебют компанії Micro Mobility, яка досі виготовляла лише скутери. Та у продаж новинка надійде лише через 2 роки.

Свій погляд у майбутнє автопрому показали ще низка компаній. Футуристичним дизайном вражає Opel GT, виготовлений у Британії. А німецькі розробники спільно з компанією Bosch виготовили автомобіль, яким не треба керувати. Деякі частини концепт-кару надрукували на 3D принтері.

Зірками Женевського автошоу вже традиційно є спортивні супер-кари. Любителів драйву потішила французька компанія Bugatti. Вона представила найшвидший серійний автомобіль у світі – Chiron. Він витискає понад 400 кілометрів за годину. А от італійська фірма Pininfarina разом з компанією GT Green розробила цьому супер-кару екологічну альтернативу, що працює на водні. Новинка дещо повільніша, але екологічна. В атмосферу викидає лише водяну пару.

Побачити всі прем'єри світового автопрому можна буде протягом тижня. Женевський автосалон відкритий до 10 березня.

Читайте також: Новинки Женевського автосалону: BMW вирішив проблему паркування, а Corvette здивував дизайном