Porsche розкупили ще до презентації

Лімітовану модель Porsche 911R ще не встигли запустити у виробництво, а вже розкупили. Новий Porsche презентували лише напередодні.

Ця модель витискає сотню лише за чотири секунди. Максимальна швидкість – триста кілометрів на годину. З конвеєра зійде лише тисяча таких авто.

Намагається не поступатися швидкістю Porsche й Jaguar F-Type. Більше того, Jaguar першу сотню набирає навіть швидше за конкурента – 3,5 секунди. Авто у продажі з'явиться уже цього літа.

Стиль 60-х років повертається

Ніщо так не радує око істинних автолюбителів як добре забуте старе. Знаючи це, сюрприз для поціновувачів спорткарів зробила компанія Corvette.

Дизайн нового Corvette Grand Sport виконають у стилі колекційних гоночних автівок 60-х років минулого століття.

Інтер'єр із акцентами на синій колір, унікальна чорна замша на кермі та сидіннях порадує око не одного естета.

BMW, що можуть паркуватися без водія

На відміну від розкоші та дизайну, нова серія розумних електрокарів BMW здивувала практичністю. Мабуть, не тільки блондинки мріють про автомобіль, що вміє паркуватися без водія. Достатньо одного натиску кнопки – і авто саме припаркується у гараж.

Більше того, унікальна технологія дозволяє водію на деякий час забрати руки з керма і відвести очі від дороги. Унікальною бортовою системою можна керувати жестами.

Розумна машина сканує дорогу і може коригувати маршрут. Максимальна швидкість такого чуда – до двохсот кілометрів на годину.

Про те, чим вразили автолюбителів світові бренди на автошоу – дивіться у сюжеті.

Читайте також: Женевський автосалон здивував скандалом та інноваціями