Чоловіків затримали поблизу села Рубежівка Народицького району, повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій у фейсбуці.

Важливо Чому не можна спалювати листя: наслідки і покарання

Відомо, що один з чоловіків палив поле, а інший – лісосмугу. Працівники лісництва викликали поліцію, яка зафіксувала обставини правопорушення. Згодом правоохоронці повідомили, що обидва чоловіки зізналися у ще одному підпалі у селі Гуто-Марятин, що поблизу Рубежівки.

Затримано двох паліїв, які спричинили наймасштабнішу пожежу на Житомирщині, котру вже тиждень гасять приблизно 150 рятувальників та лісників. Пожежа настільки потужна, що на її ліквідацію довелося викликати підмогу – пожежно-рятувальні підрозділи з інших областей та пожежну авіацію ДСНС,
– мовиться у повідомленні.

Які масштабні пожежі здійнялися через паління сухої трави

  • У зоні відчуження Чорнобильської атомної електростанції та на території обов'язкового відселення біля Котовського лісництва рятувальники намагаються ліквідувати пожежу вже 8 день поспіль.
  • У селі Будо-Бобриця, що на Житомирщині, повністю згоріла будівля місцевої сільської ради. Не неї перекинувся вогонь з сухої трави.
  • У Броварах здійнялася масштабна пожежа через підпал сухої трави. Рятувальники прибули на місце займання та намагаються ліквідувати пожежу.

Чому не можна палити суху траву: дивіться відео