3 грудня в ЄРДР внесли провадження "щодо втручання в роботу правоохоронних органів". Про це Грищук розповів в ефірі програми "Громадського".

Цікаво Зарплата Венедіктової: скільки грошей генпрокурорка отримала на посаді

Деталі справи

Справа стосується рішення Венедіктової змінити групу прокурорів у справі заступника керівника Офісу Президента Татарова. Чиновниця зробила це ввечері 1 грудня, саме перед тим, як детективи НАБУ планували повідомити Татарову про підозру.

Через це нова група прокурорів була змушена заново вивчати справу і про підозру заступнику глави ОП повідомили вже 18 грудня.

За словами Грищука, коли прокурор з колишньої групи вже був у суді і мав клопотати про запобіжний захід для Татарова, у САП дізнались, що групу прокурорів змінили.

Ми спочатку подумали, що це помилка, потім зрозуміли, що це була свідома дія. Ми витребували матеріали і надали вказівки детективам (що змінити у справі – 24 канал). У них на це пішло десь 2 тижні,
– сказав Грищук.

Тоді, 2 грудня, Національне антикорупційне бюро звинуватило Венедіктову у перешкоджанні у справі Татарова. Зокрема, Бюро вказало, що генпрокурорка не мала права змінювати групу прокурорів. До речі, Грищук також не зміг підтвердити, що чиновниця діяла законно.