Очільник відомства повідомив, що ще місяць вони використовували технології, щоб запускати інноваційні способи авторизації за допомогою зіставлення біометрії обличчя з фото в реєстрі.

Варте уваги ЗСУ знищили ще одного російського полковника

Федоров про нові способи боротьби

Федоров повідомив, що сьогодні фахівці використовують штучний інтелект для пошуку сторінок у соцмережах загиблих російських солдатів. Для цього використовують фото трупів. Головна мета повідомити про смерть родичам та друзям загиблих.

Таким чином, Україна робить усе, аби розвіяти міф про так звану "спецоперацію", на якій немає строковиків і жертв. Федоров також повідомив, що до початку війни вони працювали над налаштовуванням нової системи CRM з метою опрацювання заявок контакт-центру у додатку "Дія".

Проте зараз цю технологію використовують для того, щоб налаштувати автодозвони на територію Росії. Ключове завдання – розповісти правду про російських вбивць в Україні. Міністр цифрової трансформації України написав наступне щодо сучасних реалій в Україні:

Ми всі змінилися. Ми почали робити те, що навіть уявити не могли ще місяць тому. Дякую кожному за боротьбу. І перепрошую в кожного, кому нам не вдалося допомогти.

Брифінг Сергія Лещенка за 22 березня: дивитися відео