Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", глава відомства повідомив журналістам про те, що СБУ залишається поза політикою, не прокоментував свою можливу відставку і виїхав на роботу, де, за його словами, має бути допит екс-заступника генерального прокурора Анатолія Даниленка.

"Я чітко заявляю, що Служба безпеки викликає на допит фігуранта кримінального провадження за статтею екоцид, коли спалили пів-Київської області, а перед цим злочинно перешкоджали діяльності прав органів, тобто, кришували... Тому і викликаємо, і повістка буде вручена", — сказав він.

Глава СБУ також не відповів чітко, з якою метою він приїхав саме до головного слідчого управління Генпрокуратури і для чого про його приїзд були повідомлені представники ЗМІ.

Я хочу всіх заспокоїти — СБУ залишається поза політикою. Це для нас дуже важливий принцип,
— наголосив Наливайченко.

Відповідаючи на питання про ймовірність, в разі його відставки, очолити Службу зовнішньої розвідки, Наливайченко сказав: "Я поза політикою і крісла мене не цікавлять".

Як відомо, скандал з Наливайченком і корупційними схемами в ГПУ набрав таких обертів, що сьогодні главу СБУ можуть і звільнити. Сьогодні, 16 червня, Наливайченко мав з'явитися на допит в Генпрокуратуру.