Про це Наливайченко сказав в інтерв'ю виданню "Обозреватель".

"Я поки не оприлюдню деякі інші матеріали, які в СБУ не згоріли і не згорять. Тому можу всіх заспокоїти: це ще не кінець. Мною обов'язково будуть оприлюднені і розсекречені інші матеріали... Але це вже буде стосуватися роботи СБУ, зокрема, в 2008-2009 роках, і в 2014 році, коли я знову повернувся в службу. Це матеріали і проти "РосУкрЕнерго", і проти різних осіб, які в різні роки "кришували" і займалися незаконним сприянням різним газовим посередникам, тим більше — в інтересах Російської Федерації", — заявив він.

Наливайченко також повідомив, що на зустрічі з Фірташем у Відні були як мінімум дві людини, які зараз перебувають у владі: один з них працює міністром, інший - в адміністрації президента.

"Я можу чітко сказати - вони будуть викликані в американський суд. З часів роботи консулом в США я знаю чітко: на судові засідання там викликаються люди незалежно від країни громадянства, незалежно від посади, і під присягою тебе допитують в суді. І якщо ти перешкоджав , свідомо чи несвідомо, відповідям на запити американського департаменту юстиції або ФБР, ти повинен в суді дати пояснення обставин таких дій, причин таких дій, і наскільки ти пов'язаний з підозрюваним. І громадянство останнього значення не має", — підкреслив Наливайченко.

Як відомо, Президент України Петро Порошенко вранці в четвер, 18 червня, надіслав до Верховної Ради подання про звільнення Валентина Наливайченка з посади голови Служби безпеки України. Ймовірно, Порошенко пропонуватиме парламенту призначити на посаду глави СБУ Василя Грицака.

Раніше нардеп Сергій Лещенко звинуватив Наливайченка в тому, що він є висуванцем клану Фірташа-Льовочкіна.