Про це Юлія Тимошенко та Валентин Наливайченко заявили під час спільної прес-конференції у Києві, пише "Українська правда".

"Наші команди твердо стоять на необхідності якомога швидшої відставки уряду. Після того ми зобов'язані зробити все можливе, щоб сформувати новий технічний уряд, але якщо цього не вийде — наша спільна команда наполягатиме на дострокових виборах", — заявила Тимошенко.

Вона вважає, якщо залишити цей уряд, то це може призвести до вибуху в суспільстві.

Також Наливайченко та Тимошенко виступили за зміни до Конституції.

Ухвалення нової принципово іншої, сучасної Конституції України. Нова Конституція повинна принципово відрізнятися всіма складовими договору громадян України і влади,
— сказала Тимошенко.

"Виникає питання, як розробити нову Конституцію — узгодити її з людьми. Громадянське суспільство пропонує прийняти закон про конституційні збори, або асамблею. Асамблею сформувати, як непарламентську, громадську для розробки нового справедливого і зрозумілого проекту. Це був би добрий шлях, але, на жаль, для нас він не можливий в умовах кланової змови в українському парламенті зараз. Ми впевнені, що такий парламент цей закон не ухвалить", — додав Наливайченко.

На питання журналістів, чи бачить Тимошенко себе у технічному уряді, вона заперечила таку можливість.