Потрібно стати дорослими, – Зеркаль

Коли українська влада говорить, що нам повинні вирішити питання, то ставить себе в позицію дітей. Про це ексрадниця голови правління "Нафтогазу" заявила у спільному інтерв'ю з ексголовою правління компанії Андрієм Коболєвим та колишнім заступником міністра енергетики Ігорем Діденком.

Читайте також США продовжать вводити санкції проти "Північного потоку-2", – радник Байдена

Нам потрібно стати дорослими і запропонувати якесь своє бачення того, як забезпечити те, щоб наша газотранспортна система працювала. Є цей "Північний потік-2", немає його. Це повинно перестати бути постійною загрозою,
– наголосила політикиня.

Коболєв додав, що Україна повинна чітко казати, що може зробити для того, щоб нам допомогли. Слід не просто відмовитися від тактики "ви нам повинні", а зрозуміти, що потрібно зробити щось назустріч нашим партнерам.

Водночас Діденко наголосив, що влада повинна завжди мати план запобігання різним поточним несприятливим техногенним та економічним ситуаціям.

"З року в рік таких техногенних проблем виникає все більше. При дефіциті державних фінансів необхідно організувати їх максимально ефективне використання", – пояснив Діденко.

"Північний потік-2": останні новини