Люди, ви нормальні? Чи нормально в країні нападати на військових, які виконують свою роботу під час воєнного стану? Чи є взагалі в Україні менш захищена категорія людей, ніж військові, які вимушені проводити мобілізацію? Чи вважаєте ви нормальним нападати на військових і вважати це доблестю?

Дивіться також Наступний етап після ТЦК: що відбувається у навчальних центрах

Корупція в органах не дає права застосовувати силу до захисників

  • Так, в поліції є хабарники, але це не дає права нападати на поліцейських і опиратися законним вимогам поліції.
  • Так, в ТЦК є хабарники, але це не дає права під час воєнного стану застосовувати силу до військових.

Чому є хабарники? Бо країна корумпована. І вони є скрізь.

Чи може так статися, що одного дня у якогось військового не витримають нерви і він пристрелить того, хто застосовує до нього силу? Може. І він буде правий. І я буду першим, хто буде захищати такого військового. Бо в країні війна. Бо військовий виконує свою задачу. Бо дістало вже. І винуватим в загибелі цивільного будуть люди, що весь цей час толерують ганебну практику зневаги та атаки представників ТЦК, які для багатьох людей, схоже, виглядають страшніше, ніж солдати Путіна. Чи просто на них нападати не страшно? Бо росіяни пристрелили б таких в момент. А українські військові вимушені поводитись "чемно".

В одному місці вважають, що можна бити військових. В іншому – мати кусає військового, намагаючись не допустити мобілізації свого сина. У третьому – колеги лікарі починають відбивати свого, не бажаючи, щоб його мобілізували.

Що далі? І чи є відповідальність за такі дії? Відповідальність воєнного стану. І звісно, можна зрозуміти емоції мати. Але за такі зрозумілі емоції має наступати зрозуміла кримінальна відповідальність. Щоб інші тримали свої емоції при собі.

Чомусь частина суспільства почала вважати захисників "чужими"

Дивно в суспільстві формуються показники "свій-чужий". Чомусь чужими стали вважати поліцейських, які виконують свою роботу і захищають суспільство. І військові, які виконують свою роботу.

Часто вони ризикували життям на передовій. А тепер вони в ТЦК. І так вони стикаються із "вдячністю" простого народу. І народ вважає це нормою? Нормою намагатись відбити у військових тих, кого мають мобілізувати? То може, всю армію розпустимо? Чи там, в ЗСУ, служать інші люди?

Коли люди підтримували бандита у протистоянні з поліцейським, люди чомусь ставили себе саме на місце бандита. Саме з ним асоціювали себе і тому ненавиділи поліцейського.

А тепер люди асоціюють себе не з військовими, що захищають Україну, а з тими, кого можуть мобілізувати. Це зрозуміло. Ніхто з цивільних не хоче йти в армію, надихаючись російською пропагандою, що це шлях в один кінець. Але одна справа тихо боятися, а інша активно діяти. Ставати на один бік з росіянами. Бо з іншого боку ЗСУ.

А якщо ви проти ЗСУ, то ви разом з Путіним, Кадировим і їхніми вбивцями і катами з Бучі. "Прекрасна компанія", правда ж?

Коли ви поширюєте таке відео, про що ви думаєте? Що це весело? Ги-ги-ги, б'ють військових. Як, бл*ха, смішно. Чи так ви демонструєте свою громадянську позицію. Щось на кшталт вдягати футболку "ухилянт", не вдягаючи її. І що каже ваша громадянська позиція? Що це нормально дискредитувати мобілізацію в Україні? Що це нормально – підтримувати російську інформаційну політику по дискредитації мобілізації? І чи не приходить до вашої голови думки, чого раптом для росіян так важливо зірвати мобілізацію? Не здогадуєтесь, чому така велика увага? І якщо так, то чи не свідомо ви підтримуєте ворога у війні проти України?