Нардеп відзначив, що немовля народилось у найважчі для України часи. До речі, одружилась пара у березні 2023 року.

Дивіться також Допомога дітям ВПО: які зміни чекають на новонароджених

У нардепів Залізняка та Коваль народився первісток

Народний депутат від партії "Голос" Ярослав Железняк та нардепка від "Слуг народу" Ольга Коваль вперше стали батьками – у них народився син Іван.

Синку, ти народився в найважчі часи для нашої держави. Але попереду на тебе чекають її найкращі часи. Ти маєш ім'я мого батька, будь гідний його! З появою на світ, Іване Ярославовичу,
– написав Железняк.

Також нардеп опублікував фотографію новонародженого. На ній малюк вдягнений у костюмчик з написами: "Я люблю тата і маму".

У Железняка і Коваль народився син
У нардепів Железняк та Коваль народився син / Фото з фейсбуку Железняка

У підписі до фото Железняк відзначив, що це перша фотографія сім'ї разом.

P.S. Ні, дитині народженої у двох депутатів, автоматично мандат не видається. Все сам – нічого сидіти на шиї у батьків,
– пожартував Железняк.

Що відомо про подружжя

  • Ярослав Железняк народився у Маріуполі. Навчався в Інституті права Верховної Ради України, на міжнародному бізнесі в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Викладає у Київській школі економіки.
  • У Верховну Раду обраний від партії "Голос", був 4 у списку. Є керівником відділу законотворчої роботи партії.
  • Ольга Коваль народилась у Черкаській області. Навчалась у Національному університеті харчових технологій за спеціальностями "технологія хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів" та "облік і аудит". Працює доценткою в рідному університеті.
  • Обрана в Раду від "Слуг народу". Була 57 у списку. Є головою підкомітету з питань професійно-технічної та фахової передвищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій.