Пряма трансляція на
Останні випуски

Народні депутати прогуляли засідання Ради, щоб поїхати до Трампа

Півсотні парламентарів вирушили на традиційний молитовний сніданок до Сполучених Штатів. Його мета – зібрати кошти на благодійну діяльність. Тож вхід – платний. Офіційно суми не розголошують. Аби народні депутати поїхали до Америки, у Верховній Раді навіть змінили порядок денний. Прибрали з нього важливі законопроекти.

З кожної фракції поїхало по троє представників. Зокрема, голова фракції БПП Артур Герасимов, лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко. Та ще низка нардепів, які самостійно захотіли відвідати Вашингтон. Хто саме, у фракціях замовчують.

Читайте також: Молитовний сніданок із Трампом: що це таке і хто з українських політиків поїхав у США

Не полетіли до Трампа "Опозиційний Блок", "Самопоміч" та "Радикальна фракція". В кулуарах парламенту подейкують, що участь в американському заході коштувала нардепам від 10 до 100 тисяч доларів. Додатково депутати витратились на переліт та проживання.

Ймовірність вирішити важливі для України питання – занадто низька. Бо перемовини у програму молитовного сніданку не входять. Зустрічі з високопосадовцями можливі лише за окремою домовленістю. На цей час відомо лише про переговори Юлії Тимошенко.

Відсутність депутатів відбилася на роботі парламенту. Замість питань національної безпеки та економіки у порядок денний поставили – соціальну політику та культуру. Але і на ці рішення не вистачало голосів.

Не очікують велику кількість депутатів і в п'ятницю. Адже завтра у Вашингтоні відбудеться ще й український сніданок.

Що таке "Молитовний сніданок"? має підкреслено духовний, а не політичний характер. Щороку цей захід збирає до 3,5 тисяч гостей. Окрім політиків, його відвідують лідери релігійних конфесій та громадські діячі з понад 100 країн світу.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі