Про завершення зборів повідомив його ініціатор – волонтер та шоумен Сергій Притула. Варто зазначити, що на збори необхідної суми був відведений тиждень.

Нагадаємо "Це щось фантастичне": лише за добу українці зібрали гроші вже на два "Байрактари"

Народних Bayraktar буде 4

За 7 днів команда волонтерів планувала зібрати 500 мільйонів гривень для того, щоб купити 3 безпілотники. Однак за 3 дні українці зібрали 600 мільйонів гривень, тому за ці кошти придбають 4 безпілотники Bayraktar.

Сергій Притула висловив щире захоплення українцями, адже за половину відведеного часу план збору коштів був перевиконаний. Однак волонтер та шоумен наголосив, що цей проєкт був не стільки про безпілотники, скільки про українську крутість, гідність та викорінення меншовартості.

Ми українці – ми є сила, ми можемо перевертати світ, ми можемо переписувати історію. Того, що ви зробили за останні 3 дні – не зробив ніхто.
– наголосив Притула.

Також волонтер відзначив, що українці мають найкрутішу армію у світі. Тому ми повинні бути гідними наших захисників. Притула наголосив, що ми неодмінно будемо такими.

Крім того, волонтер наголосив, що зібрати таку суму за 3 дні вдалося завдяки нашій єдності. Притула зазначив, що об'єдналися звичайні українці, які донатили гроші, блогери, зірки, медіа, влада та армія.

Наступний проєкт не за горами

Для тих, хто з певних причин не зміг долучитися до збору коштів на Bayraktar Сергій Притула повідомив чудову новину – скоро він з командою запустить новий проєкт.

Деталей цього проєкту волонтер не розкрив, але пообіцяв, що українцям він дуже сподобається, а ось нашому ворогу – ні.

Ми викотимо скоро вам такий проєкт, який вам дуже сподобається. Це буде дуже смачно, це буде дуже круто і це буде катастрофічно для тих виродків, які ще не зрозуміли, з яким народом вони мають справу,
– наголосив Притула.

Сергій Притула про результати проєкту "Народний Bayraktar": дивіться відео

Нагадаємо, що 22 червня на свій день народження телеведучий, шоумен, громадський та політичний діяч Сергій Притула, який з перших днів повномасштабного вторгнення активно займається волонтерством, оголосив про всеукраїнський збір коштів на 3 турецькі безпілотники.

За першу добу зборів українці задонатили 296 мільйонів гривень, тобто покрили вартість двох безпілотників.

Цікаво – Ігор Лачен про ініціативу "Народний Bayraktar": дивіться відео