У будні біля НАЗК паркується цей Volkwagen Bora. З нього регулярно виходить голова агентства Наталія Корчак. У це ж авто жінка сідає в обід, коли їздить по справах. І ввечері після роботи.

Машина не належить Агентству, яке вона очолює. То ж чому приватної машини, якою вона регулярно користується, немає в її декларації?

Нещодавно Наталія Корчак придбала паркомісце. Яка не має автомобіля, судячи з її декларації. Коштували 10 метрів квадратних паркомісця 136350 гривень, і воно вказано в декларації. При цьому ні в самої Наталії Корчак, ані в її родичів немає ні автомобіля, ні мотоциклів.

Читайте також: Як живуть, що одягають і на чому їздять діти чиновників: шокуюче розслідування

Та на цьому паркомісці є автомобіль – нова Skoda Octavia A7. Вона придбана за 1,5 місяці до купівлі парко місця у жовтні 2016 року. Така коштує від 20 тисяч доларів.

Однак жодної згадки про таке авто немає у декларації Наталії Корчак. Зате автівку записали на свекруху голови НАЗК, яка немає прав. Хоча самою автівкою користається чоловік Наталії Корчак – Юрій Тімер-Булатов. Декларувати автомобіль, який придбала свекруха, Наталії Корчак не треба. А от декларувати автомобіль, який придбала свекруха, але яким користується голова НАЗК та її чоловік – треба.

Однак якщо повірити (попри наявність відео), що ні Наталія Корчак, ні її чоловік не користувалися цим автомобілем у 2016 році, то є дещо, що слід було б вказати в декларації – гроші. Кошти, які були витрачені на цей автомобіль.

Читайте також: Голова НАЗК Корчак не змогла пояснити походження 400 тисяч гривень доходу в грудні

Більше про те, як не заповнює декларації голова національного агентства із перевірки декларацій – дивіться у програмі.