За словами співрозмовника видання у правоохоронних органах, Насіров провів у камері "євроремонт". До слова, в камері він проживає не один.

Дивіться також Справу про найбільший хабар в історії України передали до суду

Зазначають, що окрім "євроремонту", Насіров подбав і про розваги, а відтак встановив собі великий плазмовий телевізор і навіть провів інтернет.

При цьому йдеться не про платну камеру з поліпшеними умовами тримання, а про звичайну, де таких зручностей не передбачено.

Справа проти Насірова: головне

  • 31 жовтня 2021 року ВАКС заарештував Романа Насірова. Його взяли під варту, призначивши рекордну заставу у 523 мільйони гривень. Сторона захисту подала апеляцію.
  • 8 травня 2022 року Апеляційна палата Вищого антикорсуду розглянула скарги обох сторін і прийняла рішення. Колегія суддів не задовольнила скаргу сторони захисту, а ухвалу слідчого судді ВАКС залишила без змін.
  • Ще раніше, 2 березня 2017 року, Насірова затримали просто у лікарні Феофанія в рамках розслідування "газової справи", пов'язаної з депутатом Олександром Онищенком.
  • Насірова підозрюють в тому, що впродовж 2015 – 2016 років він отримав хабар у розмір 722 мільйонів гривень за пособництва свого радника. За ці гроші він мав забезпечити відшкодування ПДВ підконтрольним власнику агрохолдингу юридичним особам на 3,2 мільярда гривень.