Про це йдеться у його електронній декларації.

Також, відповідно до документу голова ДФС володіє кількома земельними ділянками та ще частину він орендує.

20 земельних ділянок в селі Количівка (Чернігівська область) загальною площею – 283 093 кв м. До слова, офіційні межі Количівки – близько 185 га. Як наслідок, Насіров офіційно володіє 1/6 площі сільських земель. Складається враження, що Насіров просто взяв і придбав собі частину села з населенням 1,5 тисяч жителів,
– написав на своїй сторінці у Facebook журналіст Олександр Лемєнов.

Крім того, ще 5 ділянок розташовуються у Козині на Київщині, а це ще за часів президентства Леоніда Кучми вважається елітним місцем.

Роман Насіров задекларував ще й квартиру у Києві загальною площею 157 квадратних метрів. Та ще 4 квартири у Києві записано на його дружину.

Має він і 2 будинки у Київський області: один у Козині (414 квадратних метрів), другий у Віті Поштовій (199 квадратних метрів).

Добкін чи Парасюк: кому приносить подарунки святий Миколай? Пройдіть тест від 24 Каналу

Щодо коштів, то на рахунку у банку "Богуслав" Насіров тримає 1,677 мільйона гривень.

Банківські кошти його дружини: 2,509 тисяч гривень у "Приватбанку", 29,180 тисяч гривень у "БТА банку" та 2,852 млн гривень у "Банку Богуслав".

Насіров також вказав у декларації два автомобілі: Toyota Camry 2008 року випуску та Lexus LS600 2013 року випуску.

Серед рухомого майна голова ДФС вказав кілька годинників всесвітньовідомих виробників (Rolex, Breguet, Cartier, Chopard), ювелірні вироби та різноманітні аксесуари.

Ювелірні вироби: 5 виробів найбільшої у світі алмазовидобувної компанії De Beers; 2 вироби французського бренду Cartier; 5 виробів французського бренду Van Cleef and Arpels; сережки Damiani; 3 сумки люксового французського бренду Hermes; одяг від Chanel, антикварні вироби, витвори мистецтва, зброя, столовий сервіз Villeroy and Boch; цілий список ювелірних прикрас без назви,
– зазначає Лемєнов.

Крім того, дружина Насірова має корпоративні права у ТОВ "Фонд будівельних ресурсів" на 1,75 млн гривень та фігурує серед членів обслуговуючого кооперативу "Лісовий бір".

А сам Роман Михайлович вказав 36,096 тисяч гривень зарплати, яку він отримав працюючи у Верховній Раді, 719 гривень страхових виплат, 800 тисяч гривень доходу від відчуження рухомого майна.

Читайте також: Шуби, коштовності і антикваріат – міністр енергетики відзвітував про доходи