За словами міністерки Британії Прітті Патель, влада почне надаватиме нові паспорти вже з березня 2020 року. Про це повідомили у Sky News.

Читайте також: Ірландія може об'єднатися протягом 10 років, – The Economist

В уряді кажуть, що паспорти у новому стилі повернуться до "знакового дизайну", а вихід з ЄС дав унікальну можливість прокласти новий шлях у світі.

Повернувшись до знакового синього та золотого дизайну, британський паспорт вкотре переплететься з нашою національною ідентичністю. І я не можу дочекатися подорожі,
– сказала міністерка внутрішніх справ Прітті Патель.

Окрім зміни кольору, нові паспорти Великої Британії будуть вишиті квітковими емблемами Англії, Північної Ірландії, Шотландії та Уельсу. У міністерстві повідомляють, що також це буде "найсучасніший британський паспорт, який коли-небудь був", з низкою нових та оновлених функцій безпеки.


З березня у Британії введуть нові паспорти


Нові паспорти будуть технологічно покращеними

Особи, які мають дійсні, бордові паспорти, можуть продовжувати використовувати їх для подорожей до моменту їх закінчення. А з березня 2019 року бордові паспорти почали видавати без слів "Європейський Союз" на передній обкладинці.

Що таке Brexit?Це вихід Великої Британії з ЄС. Слово походить від англійських Britain (Британія) та Exit (вихід).

23 червня 2016 року відбувся референдум щодо членства Британії в Євросоюзі. Більше половини громадян, які взяли участь в голосуванні, виявили бажання вийти з Євроспільноти.

Він мав відбутися ще 29 березня 2019 року, однак після трьох провальних голосувань з приводу договору про Brexit, терміни перенесли на 31 січня 2020 року.