Щоб утримувати наступальний темп, Росія підтягує резерви на Куп'янському, а також на Липецькому та Вовчанському напрямках. Про ситуацію на Харківщині журналістам розповів голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Читайте також Розстріли мирних жителів, полон і допити цивільних: що відомо про звірства росіян у Вовчанську

Золочівський напрямок

За словами Синєгубова, Росія може активізувати свої дії на Золочівському напрямку, тому влада уважно стежить за ситуацією.

По Золочівському напрямку у нас є певні занепокоєння. Росіяни можуть активізувати свої дії і на тому напрямку, слідкуємо за їхньою поведінкою. Будемо вживати всіх заходів щодо, зокрема, евакуації населення,
– пояснив голова ОВА.

Липецький і Вовчанський напрямки

На Липецькому і Вовчанському напрямках ворог підтягує ресурси та резерви, щоб утримувати наступальний темп. У Вовчанську продовжуються вуличні бої.

Куп'янський напрямок

На Куп'янському напрямку противник постійно підтягує резерви, щоб зберегти потенціал.

Богодухівський напрямок

Олег Синєгубов повідомив, що влада слідкує за ситуацією на Богодухівському напрямку.

Із низки населених пунктів раніше була оголошена евакуація. Плануємо посилювати роботу на цьому напрямку,
– додав посадовець.

Наступ росіян на Вовчанськ: останні новини

  • Українським військовим вдалося зупинити наступ окупантів на Харківському напрямку, забезпечивши стійку оборону. Попри це, російські війська продовжують атакувати позиції ЗСУ.
  • В Інституті вивчення війни наголошують, що Росія має на меті захопити Часів Яр на Донеччині та Вовчанськ на Харківщині. Припускається, що захоплення Вовчанська могло б стати першою фазою наступу в Харківській області, проте кінцева мета ворога поки що незрозуміла.
  • Також стало відомо, що у Вовчанську на міні підірвався оператор всеросійської державної телевізійної та радіомовної компанії. Його поранено осколком у ногу.